Kim jestem?

Czemu akurat Lyssa?

Lyssa według mitologii greckiej jest uosobieniem szału i szalonej wściekłości. Na polecenie Hery zesłała na Heraklesa szał pod wpływem którego pozabijał wszystkie swoje dzieci...

Ale spokojnie, spokojnie... 

         Nie znajdziesz tutaj żadnej jędzy no prócz tych które napotkamy w książkach. Nie ześlę na ciebie żadnego szału. Jedyne czego możesz się obawiać to książkoholizm. Zarażę cię nim. Przetrawi całą twą duszę i twe serce. Już żadna księgarnia nie będzie dla ciebie obojętna. Ktoś musi w końcu podbić statystyki dotyczące czytania książek w Polsce.
         Witam cię w moim małym zakątku. Moja własna strefa na temat książek, daję ci do niej pełen dostęp. Gdy szukasz jakiejś książki- wpadnij tutaj. Zapewniam, nie jeden tytuł cię zaciekawi. 
         Każda moja opinia będzie pisana prosto z serducha. Na ocenę składać się będzie wiele czynników. Od ceny, liczby stron, jakości wykonania po treść. Dopiero zaczynam swoją przygodę z blogowaniem. Mam nadzieje że wybaczycie mi wszelkie błędy/ pomyłki. Mam zamiar modyfikować sposób recenzowania- to wy zdecydujecie który ze sposobów najbardziej przypadnie wam do gustu!
         Mam nadzieję że zostaniecie ze mną na dłużej. Nie przeraziłam cię jeszcze, prawda? To dobrze. Czeka cię tu wiele niespodzianek. Z coraz większą postów możesz się spodziewać dodatkowych kategorii, tygodni klimatycznych, konkursów.
         Dzięki wszystkim tym którzy dobrnęli do końca.
         Cieszę się że mogę wam przekazać odrobinę mojej pasji.


         Książkowa Lyssa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy szczery komentarz napędza mnie do działania! Dziękuję za to że wpadłeś do mnie.
Odwiedzam blogi ludzi którzy potrafią w ciekawy sposób wyrażać swoją opinię ;)
Trzymaj się cieplutko- mam nadzieje że jeszcze tu zajrzysz.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Devon.